Obecné informace

Ubytování

Navenek tradiční, uvnitř moderní penzion Koula nabízí na Velké Pláni dobře vybavené apartmány - tzv. prázdninové byty. Hned vedle penzionu jsou dva dětské lyžařské vleky.

Penzion Koula nabízí ubytování v 1 x 2lůžkovém pokoji (koupelna, lednice, Tv, Sat), dále pak 1pokojový 3lůžkový apartmán, 1pokojový 4lůžkový apartmán, následuje 7 dvoupokojových apartmánů, vždy pro 4 osoby a jeden 3pokojový 6lůžkový apartmán. K dispozici máme jeden VIP apartmán se dvěmi ložnicemi, vířivkou, obývacím pokojem a to celkem pro 7 lidí.

Tyto nově zrekonstruované apartmány mají vlastní vybavenou kuchyňku, samostatnou koupelnu a WC, chodbu a pokoje. V některých apartmánech je možnost přistýlky.

about img
telocvicna img

Tělocvična

K dispozici máme nově vybudovanou tělocvičnu pro sportovní organizace, skupinové cvičení a soustředění sportovních oddílů. Vhodné například pro gymnastiku, aerobik nebo jógu.

Prostor slouží také jako turistická noclehárna za 300 Kč/noc, vlastní karimatka a spacák.

Skupiny a akce

Máme zkušenosti s uspořádání různých typů akcí jako jsou oslavy nebo svatby. Stejně tak máme zkušenosti s přípravou občerstvení pro větší skupiny lidí, které jsou plánovány s ohledem na jedinečné požadavky našich hostů.

Kromě toho máme také zkušenosti s ubytováním větších skupin, jako jsou školy a firmy. V našem penzionu jsme schopni poskytnout flexibilní prostory a služby, které uspokojí různé potřeby těchto organizací.

V penzionu se vždy snažíme poskytnout nejen příjemné ubytování, ale také vytvořit prostředí, které podporuje jak relaxaci, tak produktivitu. Ať už jste u nás na dovolené, oslavě, nebo pracovním setkání, vždy se snažíme zajistit, aby váš pobyt u nás byl co nejpohodlnější a nezapomenutelný.

action img
Kapacita

40 lůžek

Cena ubytování

Již od 600,- Kč

Tělocvična

Od 1.června 2020 pro sportovní organizace tělocvična pro skupinové cvičení a soustředění sportovních oddílů.
Tělocvična pro ubytované zdarma.

feature img
Stravování

Možnost přiobjednání snídaně za 150 Kč/osoba. Na každém apartmánu je k dispozici plně vybavená kuchyňka. Pro ubytované hosty je otevřena restaurace.

Volný čas

Jsme přímo na sjezdovce se třemi vleky. Terén pro začátečníky. Večerní lyžování, lyžařské školy.

Doprava

Autobusové nádraží v Peci pod Sněžkou - 300m. Vlakem - do Svobody nad Úpou, dále busem.

Parkování

U domu zaparkujete po celý rok, v ZIMĚ počítejte s použitím SNĚHOVÝCH ŘETĚZŮ.

 

Rezervujte si ubytování ještě dnes!

Je to jednoduché, klikněte, odešlete poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Rezervovat